Parašykite mums
Parašykite mums

Aloyzas Smilingis

“Tapyba”
2015 gruodžio 17 – 2016 vasario 4​

Kviečiame Jus į Aloyzo Smilingio parodos „Tapyba“ atidarymą 2015 gruodžio 17 d. (ketvirtadienį) 17 val. Juozo Miltinio dramos teatre.

Paroda veiks iki 2016 vasario 4 dienos. Ne spektaklio metu parodą apžiūrėti galima antradienias ir ketvirtadieniais nuo 11 iki 14 val

Aloyzas Smilginis - Tapyba

Aloyzas Smilingis panevėžiečiams pažįstamas kaip skulptorius, iš Panevėžį puošiančios skulptūros “Besimaudanti.Torsas”, stovinčios senvagėje, prie Romantik viešbučio. Dar sovietmečiu ši skulptūra sukėlė daug diskusijų ne tik Lietuvos respublikoje, bet ir buvusioje Sovietų Sąjungoje.

Aloyzas Smilingis yra universalus menininkas: skulptorius ir tapytojas, modernizmo klasikas, meno mylėtojams ir kolekcininkams Lietuvoje ir užsienyje geriau žinomas kaip Elis, ne dažnai lepina žiūrovus savo parodomis. Atkūrus nepriklausomybe, ši paroda – tik trečioji. Ji retrospektyvinė, ir apims visą autoriaus kūribunį laikotarpį, savo ekspozicijoje talpinanti pačius brandžiausius ir reikšmingiausius tapybos darbus. Tai itin reta galimybė susitikti ir pabendrauti su gyvuoju modernizmo klasiku.

Parodos kuratorius Albinas Vološkevičius


Biografija
Biografija


Autoriaus žodis
Autoriaus žodis


Eksponuojami darbai

Aloyzas Smilginis - eksponuojami darbai


Video


Atidarymo akimirkos

Atidarymo akimirkos


Plakatas, lankstinukai

Plakatas