Parašykite mums
Parašykite mums

Svečių knyga

klausimai ir komentarai

 1. Vida says:

  Laimonui Šmergeliui- gaila, kad visur paskui Tave suspėt nebegalima… Todel lenk visus, tegul žmogeliukas su lenktynine kūrybine mašina į visas galerijas užsuka… O panevėžiečiams linkiu nepraeiti pro šalį, nes jiems paprasčiausiai sekasi- po parodą pavasarį ir rudenišką žiemą.

 2. Laimonas Smergelis says:

  Dekui Vida uz grazius zodzius.

 3. Lidija ir Jonas says:

  Sveikiname Albiną ir visą kolektyvą su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Tegul niekuomet nepritrūksta Jums džiaugsmo ir šilumos. Tetampa Jums tvirta atrama išmintingi draugai ir patikimi partneriai. Meilė telydi Jūsų šeimas, jaukumas – Jūsų namus, o sėkmė – Jūsų darbą.

 4. Laimonas Smergelis says:

  Laimingu ir prasmingu Naujuju 2010 Metu linkiu Tau Albinai, Tavo seimai ir tavo galerijai. Tikiu, kad kitais metais Tu dar nustebinsi galerijos lankytojus naujais sumanymais.
  Sekmes

 5. Laimonas Smergelis says:

  Ispudingas paveikslo nesimas pro duris:)

 6. Lina says:

  Nuostabūs p. Stiško darbai! Tretjakovo galerija, žinoma, įspūdingas pasiekimas, bet ypač džiugu, kad tokie paveikslai pasiekia ne tik didžiausias pasaulio meno šventoves, bet ir Panevėžio galeriją!
  Sėkmingo atidarymo.

 7. Danguolė says:

  Sveikinu galeriją su pavasariu -nepasiduokite sunkmečiui, be galo džiugu kad nešate gėrį ir grožį. Linkiu p.Anatolijui neprarasti to pakylėto sąlyčio su kaimo dvasia ir žaviuosi spalvų žaismu. Sėkmės visiems

 8. Anonymous says:

  valio,radau..gerai cia…shauniai atrodot,sėkmės Albinai :))

 9. Daiva says:

  Vakarykstis parodos atidarymas – tikras pavasario sprogimas, tiesiog šventė sielai ir akiai:) Dėkoju organizatoriams, kad tai įvyko mūsų mieste. Gelmė autorės darbuose, jos mintyse, asmenybėje tiesiog prikausto, hipnotizuoja ir skaidrina širdį bei mintis.Ačiū…Tiesiog vis norisi ir norisi sugrįžti prie autorės darbų ir pasinerti į juos:))
  Dar kartą nuoširdus ačiū!!!

 10. Anonymous says:

  Sveiki,

  pastebejome, kad ruosiates dalyvauti parodoje ART VILNIUS 2011. Galbut turite minciu del Jusu stendu apipavidalinimo ar padalomos medziagos lankytojams paruosimo? Spaustuve ir reklamos centras VAIBRA, esantis Raugyklos 15 Vilniuje, siulo savo skaitmenines spaudos, placiaformates spaudos, dizaineriu ir maketuotoju paslaugas! Jusu prestizu pasirupinkime kartu!

  P.S.: Nepamirskime vizitiniu korteliu, jas Jums galime pagaminti ant ypatingo popieriaus!

  Pagarbiai,

  Vitoldas
  +370 676 34346
  vadyba@vaibra.lt

  SPAUSTUVE “VAIBRA”
  Raugyklos g.15 Vilnius
  http://www.vaibra.lt

 11. Anonimas says:

  “Atnesk man rytoj dvi baltas geles”Kodel toks kertantantis iš koju pavadinimas?Lb originalus.Primenantis viena filma,gera ir meniška.Tik zodziai buvo kitokie:”atnesk baltu irisu” Kokia jo prasme?Gal galima butu detaliau aprašyti,sio pavadino esme?Kalbu apie paveiksla.Sorry jeigu kam neaišku.

 12. Indrė says:

  Antanui Obcarskui – Labai gražūs darbai. Visi. Džiuginanti spalvų dermė ir stulbinančiai nuotaikingi stilizuoti peizažai. Jau kuris laikas mąstau įsigyti dar vieną.
  Gerų, jaukių švenčių ir kūrybingų metų!

 13. hhop says:

  kokios yr darbo valandos?

 14. A galerija to hhop says:

  Dėkui už pastabą.

  Į galeriją kviečiame užeiti darbo dienomis nuo 09:00 iki 18:00 (pietūs 14:00-15:00)
  Šeštadieniais 10:00-15:00

 15. Elena says:

  Albinai, tiesiog noriu atsiprašyti, kad per išsiblaškymą laiku nepaskambinau ir nepranešiau apie savo parodą, o per atidarymą labai jūsų pasigedau…Suprantu, kad šaukštai po pietų. Ir vis tik K V I E Č I U

 16. Ilídio_5@hotmail.com says:

  I am artist from Mozambique i living and working between Maputo and OPorto-Portugal.
  Would like to work with your gallery.
  Visit my link http://www.ilidiocandja.blogspot.com
  If necessary i’ll send some pictures recent works and updated cv.
  Recently i fineshed two solo exhibition at Bozart gallery in LIsbon and next at Galerie Green-t-room in Hamburg.
  Best regards

 17. Rimantas says:

  Sveikinu su brandaus autoriaus pristatymu ir jo įvertinimu meno mugėje, tai labai reikšmingas ir galerijos darbo įvertinimas.

 18. Aušra says:

  Laba diena. Siek tiek užtrukau po Rokiškio dvare įvykusios Stanislovo Adomaičio ir jo mamos Elenos Adomaitienės parodos atidarymo ir tik dabar tęsiu savo pažadą rašydama šį laiškelį. Būčiau dėkinga galėdama gauti iš Jūsų informaciją apie organizuojamas A galerijos parodas ir kitus renginius šiuo el. paštu ausra.eismontiene@ktu.lt. Viliuosi malonių akimirkų Jūsų galerijos erdvėje. Sėkmės darbuose.

 19. ArtCart says:

  Kauno bienalė pristato naują virtualų projektą „Art-cart“, skirtą ne tik meną perkantiems, tačiau ir tiems, kurie nori labiau pažinti šiuolaikinį meną.
  Tai vienintelis Lietuvoje interaktyvus tinklalapis, veikiantis kaip menininkų kūrybos sklaidos bei pardavimų platforma.

  Maloniai kviečiame apsilankyti:
  http://www.art-cart.eu

 20. Gemoxy says:

  http://gemoxy.com – programėlių kūrėjas :)

 21. Gwendolyn Gonzalez says:

  Credit Card Loan International(10/04/2019)

  10|04|2019|2020 For more details, just copy paste this url…
  https://www.classifiedads.com/financial_services/f4w66p2zx1d1c